Honden centrum

Voeding en verzorging » Voeding » Hondenvoer - Welke soorten


  1. Filip

    rank: 13

    geplaatst op 04-03-2010 om 10:32
    Naar aanleiding van het artikel De voedingswaarde van commercieel hondenvoer vraag ik me af wat je een hond allemaal kan geven. Of beter gezegd welke "voedingsmethoden" er allemaal zijn. Blik, brokken,barf,....?

    Iemand hier meer ervaring mee? Voor- en nadelen?
    Naar aanleiding van het artikel [URL=http://www.hondencentrum.com/artikels/de-voedingswaarde-van-commercieel-hondenvoer/]De voedingswaarde van commercieel hondenvoer[/URL] vraag ik me af wat je een hond allemaal kan geven. Of beter gezegd welke "voedingsmethoden" er allemaal zijn. Blik, brokken,barf,....? Iemand hier meer ervaring mee? Voor- en nadelen?
  2. Anke

    rank: 56

    geplaatst op 05-03-2010 om 14:01
    Denk dat dat moeilijk op te sommen valt filip
    Denk dat dat moeilijk op te sommen valt filip
  3. AnneMarie

    rank: 1

    geplaatst op 06-03-2010 om 18:18
    er zijn verschillende soorten voer,
    brokken
    blik
    dinners
    barf
    nrv
    kvv
    brokken kent iedereen
    blik vlees is het zelfde als brokken alleen met een heleboel vocht en vet er aan toegevoegd
    dinner is vlokken en daar doe je thuis warm water over heen
    dit is eigenlijk de zelfde rommel als de brokken en blik
    barf is bones and raw food(botten en rauwe voeding) met groenten
    nrv is natuurlijk rauw voeren(dit is zonder rauwe groenten
    kvv kompleet vers voer dit is voorverpakt diepvries vlees
    natuurlijk zijn de laatste 3 het beste en de eerste 3 minder goed
    er zijn verschillende soorten voer, brokken blik dinners barf nrv kvv brokken kent iedereen blik vlees is het zelfde als brokken alleen met een heleboel vocht en vet er aan toegevoegd dinner is vlokken en daar doe je thuis warm water over heen dit is eigenlijk de zelfde rommel als de brokken en blik barf is bones and raw food(botten en rauwe voeding) met groenten nrv is natuurlijk rauw voeren(dit is zonder rauwe groenten kvv kompleet vers voer dit is voorverpakt diepvries vlees natuurlijk zijn de laatste 3 het beste en de eerste 3 minder goed
    annemarie
  4. Filip

    rank: 13

    geplaatst op 08-03-2010 om 11:02
    Toch niet altijd simpel om door de bomen het bos te zien.
    Maar bedankt voor je uitleg.
    Toch niet altijd simpel om door de bomen het bos te zien. Maar bedankt voor je uitleg.
  5. AnneMarie

    rank: 1

    geplaatst op 08-03-2010 om 12:14
    klopt, het is soms best lastig om het goed en gemakkelijk te willen doen.
    voordeel van brokken is natuurlijkd at het gemakkelijk is, je koopt een zak brokken en geeft dat je hond
    nadeel van brokken is dat er dingen in verwerkt zijn die niet gezond zijn
    voordeel van blik.... geen idee honden vinden het lekker
    nadeel is dat er veel vet in zit en veel rommel net als bij brokken
    voordeel van dinner is net als bij brokken het is gemakkelijk
    nadeel van dinner is dat er net als bij brokken en blik veel dingen in zitten die er niet in horen.
    voordeel van barf is dat het gezond is
    nadeel is dat het tijd kost om uit te zoeken en het kan veel werk zijn(niet als je het koopt bij een internetwinkel) wel moet je een vriezer hebben.

    voordeel van NRV is gezond en vaak goedkoop
    nadeel is dat het tijd kost om alles uit te zo
    klopt, het is soms best lastig om het goed en gemakkelijk te willen doen. voordeel van brokken is natuurlijkd at het gemakkelijk is, je koopt een zak brokken en geeft dat je hond nadeel van brokken is dat er dingen in verwerkt zijn die niet gezond zijn voordeel van blik.... geen idee honden vinden het lekker nadeel is dat er veel vet in zit en veel rommel net als bij brokken voordeel van dinner is net als bij brokken het is gemakkelijk nadeel van dinner is dat er net als bij brokken en blik veel dingen in zitten die er niet in horen. voordeel van barf is dat het gezond is nadeel is dat het tijd kost om uit te zoeken en het kan veel werk zijn(niet als je het koopt bij een internetwinkel) wel moet je een vriezer hebben. voordeel van NRV is gezond en vaak goedkoop nadeel is dat het tijd kost om alles uit te zo
    annemarie
  6. AnneMarie

    rank: 1

    geplaatst op 08-03-2010 om 12:15
    Oh kvv vergeten
    voordeel van kvv is het is gezond en gemakkelijk, wel wat duurder dan nrv
    nadeel is dat alles gemalen is
    Oh kvv vergeten voordeel van kvv is het is gezond en gemakkelijk, wel wat duurder dan nrv nadeel is dat alles gemalen is
    annemarie
  7. Lees hier de laatste reacties van onze leden op dit bericht. Zelf interesse om te reageren op dit blogbericht?
    Maak snel een eigen account aan! of Meld je hier aan.